WhatsApp

HAKKIMIZDA

Hakkımızda


Amacımız siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermektir. Her zaman yenilikçi ürünler çıkarmak ve siz değerli müşterilerimin ayrıcalıklı yaşam sürme çabamızdır. Kurulduğumuz tarihten bu yana kadar hep geliştik ve müşterilerimize her zaman en iyi ürün temin ettik ve etmeye devam ediyoruz.

Müşterilerimize en üst düzeyde kaliteli ürün ve hizmet sunan bir işletme olarak gelirimizi,kararlılığımızı ve verimliliğimizi arttırmak,müşterilerimize koltuk sektöründe yenilikçi çözümler üretmektir.

My Room Mobilya olarak faaliyette bulunduğumuz sektörde edindiğimiz deneyimler ışığında,tüm personelin katılımı ile takım ruhu içinde kalite düzeyini ve verimliliğini arttırarak,müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmektir.About Us


Our goal is always to provide the best service to our valued customers. It is always our effort to bring out innovative products and lead the privileged lives of you valued customers. We have always improved since our establishment and have always provided the best products to our customers and continue to do so.

To increase our revenue,determination and efficiency as a business that offers the highest quality products and services to our customers,to produce innovative solutions for our customers in the armchair sector.

In the light of our experiences in the sector where we are operating as My Room Furniture,our aim is to continuously improve our product and service quality in accordance with the needs and expectations of our customers by increasing quality level and efficiency in team spirit with the participation of all personnel.

FİYAT TEKLİFİ ALIN
Vocce Home

My Room Mobilya olarak faaliyette bulunduğumuz sektörde edindiğimiz deneyimler ışığında,tüm personelin katılımı ile takım ruhu içinde kalite düzeyini ve verimliliğini arttırarak,müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmektir.

BİZE ULAŞIN

Showroom:      İnegöl Bursa Karayolu 4.Km İmotim Kat:2 No:D/242 İnegöl/Bursa/Türkiye Fabrika:Mahmudiye Mahallesi 14. Mobilya Sokak S.S.K. Sanayi Sitesi A/1 İnegöl/Bursa/Türkiye Telefon:0 (224) 718 54 56 - 0 (546) 817 32 76 E-mail:siparis@myroommobilya.com
Copyright 2020 © My Room Mobilya